Jesteś tutajWizyta Prof. Jana Gehla w Krakowie 21 października 2014r.

Wizyta Prof. Jana Gehla w Krakowie 21 października 2014r.


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
Architektura & Biznes
Zapraszamy na spotkanie z wybitnym  duńskim architektem i urbanistą- Profesorem Janem Gehlem, propagatorem koncepcji humanistycznego rozwoju miast i autorem projektów zmian w przestrzeni miejskiej m.in. Nowego Jorku i Moskwy. Spotkanie ma na celu promocję najnowszej książki "Miasta dla ludzi" połączone z  wykładem w Nowohuckim Centrum Kultury, które bez wątpienia stanie się wielkim wydarzeniem, szczególnie ważnym w kontekście wielu problemów, jakie miasto ma do rozwiązania dla poprawy jego zdrowotności, środowiska, zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza.
 
Spotkanie z Profesorem Gehlem to także okazja do do wymiany poglądów na temat poprawy jakości życia i jakości publicznych przestrzeni w wielu Osiedlach Mieszkaniowych "peerelowskiej spuścizny" i tzw. "nowej urbanizacji", najczęściej spełniającej jedynie wymagania dewelopera, z jej negatywnymi skutkami społecznymi- rezultatem niskiej jakości estetycznej urbanistycznego i architektonicznego krajobrazu.
 
Spotkanie organizuje Wydawnictwo RAM- wydawca miesięcznika "Architektura i Biznes" jak również wydawca polsko- języcznej wersji książki "Miasta dla ludzi" oraz Gmina Miejska Kraków.

Wstęp bezpłatny, po uprzednim zarejestrowaniu się w dostępnym poniżej formularzu uczestnictwa. O przyjęciu rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń. Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 0 gości.