Jesteś tutajForums / Szukam pracy / Szukasz pracy, albo praktyki?

Szukasz pracy, albo praktyki?


Obrazek użytkownika Filip Sokołowski

By Filip Sokołowski - Posted on 03 Październik 2009

Szukacie pracy albo praktyki? Napiszcie jaki jest Was cel poszukiwań i gdzie najchętniej chcielibyście dostać zatrudnienie czy praktykę. Dodajcie parę słów o sobie, o swojej edukacji, doświadczeniu jeśli je posiadacie. Być może, Wasz przyszły pracodawca też jest w naszej społeczności.

Pracodawców oczywiście zachęcamy do informowania o wolnych miejscach pracy lub chęci przyjęcia studentów na praktyki.

 

Obrazek użytkownika Maja Perskiewicz

Jestem absolwentką gospodarki przestrzennej na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Szukam pracy w biurze projektowym we Wrocławiu, albo w okolicach. Nie posiadam doświadczenia w planowaniu przestrzennym, ale szybko się uczę. Posiadam za to znajomość AutoCada, ArcGisa i podstaw Microstation.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany zatrudnieniem mnie proszę o kontakt na e-mail: mperskiewicz@gmail.com. Jestem gotowa przesłać swoje cv i stawić się na rozmowie kwalifikacyjnej w podanym terminie. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
Maja Perskiewicz

Obrazek użytkownika Nieznany użytkownik

Witam! Jestem absolwentką Poltechniki Krakowskiej na kierunku Architektura Krajobrazu. Jestem zainterseowana praktyką lub pracą w dziedzinie planowania i urbanistyki w Krakowie, Warszawie. Dokładnie: opracowywanie planów zagospodarowania,studium,praca projektowa przy kreowaniu przestrzeni publicznych, analizy krajobrazowe. Posiadam bardzo dobrą znajomość Autocada,Photoshopa,Artlantisa, podstawową 3DS maxa, Sketchupa. Zanam języki niemiecki poziom bardzo dobry, angielski dobry. Posiadam prawo jazdy kat.B. Laura Klimczak Z góry dziękuje za wszelkie informacje!

Kontakt: Laura Klimczak questorka@gazeta.pl

Pozdrawiam

Laura Klimczak

Obrazek użytkownika Margo

Absolwentka 4 letnich studiów gospodarki przestrzennej na SGGW, magisterka na Uniwersytecie Warszawskiem.
Doświadczenie w pracy w samorządzie - 5 lat, w tym doświadczenie w pracy z planami zagospodarowania przestrzenengo - 2 lata.
Interesuje mnie głównie tworzenie planów i ich zmian.

Margo.

Obrazek użytkownika KonradP_

Witam

Poszukuje pracy jako urbanista, planista w biurach zajmujących się sporządzaniem Miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego lub przygotowujących projekty koncepcyjne, projekty zagospodarowania terenu dla osiedli mieszkaniowych i innych założeń urbanistycznych. Mam 1,5 roczne doświadczenie zdobyte w biurze zajmującym się sporządzaniem Miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz 1,5 roczne doświadczenie zdobyte w biurze architektonicznym. Biegle znam Autocada, podstawy microstation, b. dobra znajomość sketchupa + Vray.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-meil steeple81@gmail.com lub na numer telefonu 660 632 571, prześlę wówczas na podany adres e - meil CV i portfioli.

Pozdrawiam Konrad

Obrazek użytkownika Tom

Jestem magistrem geografii, zmierzam do końca studiów podyplomowych z zakresu planowania przestrzennego. Mam za sobą staż absolwencki w urzędzie miejskim, obecnie pragnę zdobyć doświadczenie w pracowni projektowej (najlepiej w Polsce południowej). Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Zofia Derdziuk

witam,
chciałabym odbyć praktyki, jestem dopiero na drugim roku dziennych studiów gospodarki przestrzennej (Uniwersytet Warszawski), więc nie liczę na wynagrodzenie. Bardzo interesuję się urbanistyką i chciałabym się więcej nauczyć patrząc jak wygląda to w praktyce. Dlatego chętnie pomagałabym w biurze projektowym lub w innym miejscu zajmującym się planowaniem przestrzennym kilka dni w tygodniu, albo chociaż jeden.
Mogę jeszcze dodać, że uczę się AutoCAD'a, potrafię się posługiwać pakietem MS Office, znam angielski i podstawy niemieckiego. Odbyłam praktyki w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego, trwało to krótko, bo tylko przez okres wakacji, niestety przez zajęcia jestem dyspozycyjna po południu.

proszę o kontakt: zofia.derdziuk@gmail.com

pozdrawiam,
Zofia Derdziuk

Zofia Derdziuk

Obrazek użytkownika majam

Ukończyłam wydział Architektury Politechniki Poznańskiej, 2 lata pracowałam jako asystent urbanisty w Szkocji.

Jestem szczególnie zainteresowana urbanistyką i pragnę rozwijać się w tym kierunku.

Więcej informacji i portfolio znajduje się na stronie www.mysliborska.pl

Obrazek użytkownika Marcin Lisowski

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, podejmie pracę w biurze urbanistycznym lub urbanistyczno-architektonicznym.
Doświadczenie przy sporządzaniu projektów planów miejscowych.
Znajomość oprogramowania: AutoCad, 3Ds max, Corel, Microstation, Gis.
Doświadczenie przy wizualizacjach architektonicznych, urbanistycznych i wnętrzach, budowie makiet architektonicznych i urbanistycznych.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt:
e-mail: mgr.lisowski@gmail.com

Obrazek użytkownika marcin8211

Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kier. Gospodarka Przestrzenna. Szukam pracy, najchętniej w biurze planistycznym lub architektonicznym. Chciałbym poszerzać swoją wiedzę i zdobyć jak największe doświadczenie. Interesuje mnie praca w Jeleniej Górze i okolicach.
Pozdrawiam,
Marcin

marceb1@wp.pl

Obrazek użytkownika Ali

Jestem absolwentem University College London, Bartlett School of Planning gdzie ukończyłem studia podyplomowe na kierunku European Property Development and Planning. Aktualnie współpracuję z firmą Budwesta (budwesta.pl) oraz Posesja (posesja.com.pl). Odbyłem również praktykę zawodową w firmie Bulwien Gesa A.G. w Berlinie (bulwiengesa.de). Znam obsługę AutoCAD'a (certyfikat Autodesk'u) i kilka języków obcych. Jestem otwarty na współpracę i nowe doświadczenia. Jeśli mógłbym być pomocny rozważę każdą propozycję, bez względu na lokalizację.

Więcej o mnie na http://www.goldenline.pl/michal-ross2

mross@vp.pl

Obrazek użytkownika aniaP

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W roku 2008 ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku geografia, specjalność planowanie i zagospodarowanie przestrzenne.
Mam ponad dwuletnie doświadczenie w planowaniu przestrzennym, zdobyte pracując w pracowni projektowej. Bardzo dobrze posługuję się programem Microstation, w którym wykonuję projekty oraz zajmuję się tokiem formalno-prawnym sporządzania planów miejscowych i studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy na terenie Bydgoszczy i w okolicach.

Zainteresowanych współpracą proszę o kontakt:
601 804 681 (po godzinie 16)
annpil@wp.pl

Obrazek użytkownika joannakrawczyk.84

Od niedawna dyplomowana architektka (Politechnika Łódzka, architektura i urbanistyka), również od niedawna w Warszawie. Od zawsze zainteresowana architekturą, od początku studiów głównie urbanistyką i planowaniem przestrzennym. W trakcie nauki i rozwoju zawodowego z rosnącym zaciekawieniem zaczęłam penetrować tematy związane ze zrównoważonym rozwojem, ekologią, odpowiedzialnością społeczną. Od dawna wiem, że to moja droga. Postanowienie nr 1 w roku 2010 - całkowicie zająć się tą tematyką. W związku z tym poszukuję stażu bądź praktyki w biurze zajmującym się planowaniem przestrzennym, urbanistyką bądź biurze architektoniczym, w którym sporządza się też projekty urbanistyczne. Przeszukuję internet, ale na chwilę obecną niewiele udało mi się takich biur w Warszawie zlokalizować. Mogą być duże, małe, najmniejsze. Jestem bardzo zdeterminowana i chętnie zdobędę jakąś praktykę w ramach wolontariatu. Mam ponad roczne doświadczenie w pracy w biurze architektonicznym. Przez ostatni rok z powodów finansowych nie pracowałam w zawodzie, ale bardzo zależy mi na kontynuowaniu mojej ścieżki zawodowej. Oprogramowanie, które znam: AutoCad 2d, Nemetchek Allplan 2d i 3d, Sketch Up, Cinema 4d, Coral Draw, Photoshop. Szybko się uczę :-)

Więcej o mnie:
http://www.goldenline.pl/joanna-krawczyk13
http://www.regioportal.pl/spolecznosc - Joanna Krawczyk, Warszawa
joannakrawczyk.84@gmail.com
501 564 706

Obrazek użytkownika bielanka

Witam :) Jestem absolwentką ogrodnictwa na specjalności kształtowanie terenów zielni na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Przez pół roku byłam na wymianie międzyuczelnianej na SGGW.
Szukam pracy lub podejmę staż w biurze projektowym, zajmującym się zielenią miejską etc. Biegle znam Autocada, Norme Pro i CorelDRAW, podstawy sketchupa i Photoshopa.
Szybko się uczę i jestem chętna do zdobywania doświadczenia.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-meil bielanka6@op.pl lub na numer telefonu 503 018 318, prześlę wówczas na podany adres e - meil CV i portfolio :)

Pozdrawiam
Bożena

Obrazek użytkownika Justyna21

Witam. Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu- architektura krajobrazu, skonczyłam także studia podyplomowe na politechnice Wrocławskiej- urbanistyka i planowanie przestrzenne. Mam 2 letni doświadczenie w pracy projektowej zieleni. Obsługuję programy: Auto Cad, Photoshop, Corel.
Chętnie podejme pracę związana z planowaniem przestrzennym, najlepiej w okolicach Gliwic. tel. 505 05 35 49

Obrazek użytkownika Krzysztof Łoś

Jestem studentem 3-iego roku Gospodarki Przestrzennej we Wrocławiu na PWr i poszukuje pracy/stażu w biurze projektowym, posiadam znajomość programów: AutoCAD, ArcGIS, 3DStudioMax(ukończony kurs), SketchUp. Planuje kończenie kierunku zaocznie. Nr kontaktowy 602188428.

Obrazek użytkownika daniel banasiak

Szukam pracy lub praktyki związanej z szeroko rozumianym środowiskiem GIS (zwłaszcza ArcGis): opracowania planistyczne, analizy przestrzenne, wizualizacje kartograficzne, mapy, bazy danych, NMT. Możliwość różnych form współpracy w całej Polsce.

Dobra znajomość produktów ESRI i MapInfo oraz duża chęć poznania nowych programów.

O sobie: absolwent gospodarki przestrzennej na UAM (2009), obecnie uczestnik studiów podyplomowych GIS na Wydziale Informatyki ZUT w Szczecinie; półroczne doświadczenie w administracji samorządowej.

eurogispoznan@gmail.com

Obrazek użytkownika Joanna F.

Witam:)
Jestem absolwętką Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Architektury, kierunku Gospodarka Przestrzenna. Dodatkowo mam ukończoną specjalizację - zarządzanie nieruchomościami. Posiadam znajomość takich programów jak : Autocad, CorelDRAW, ArcView, Sketchup. Chętnie nawiaże współprace z biurem urbanistycznym, architektonicznym, biurem nieruchomości, firmami szukającymi pracowników do dziłów ekspansji (bądź innymi biurami/urzędami zamującymi się tematyką związaną z planowaniem przestrzennym, nieruchomościami) w Jeleniej Górze lub okolicach. Posiadam doświadczenie zawodowe (15 tygodni praktyki zawodowej w Urzędach Miejskich i biurach urbanistycznych, praca w biurze urbanistyczno-architektonicznym we Wrocławiu na stanowisku asystent projektanta oraz praca na stanowisku spec.do spraw inwestycji). Posiadam prawo jazdy kategorii B.

Joanna

Dane kontaktowe:
E-mail: jofla@wp.pl
tel. 889 741 507

Obrazek użytkownika patrycja turek

nieaktualne :)

Obrazek użytkownika LOL

Nieaktualne

Wolę bałaganiarską witalność od oczywistej spójności.
Włączam non seguitur i ogłaszam dwoistość.
Jestem za bogactwem znaczenia, a nie za jego oczywistością; za ukrytą jak i wyraźną funkcją.
Wolę "zarówno-i" niż "to-lub-to", czarne, białe i czasami sz

Obrazek użytkownika Krystian Ludwiczak

Witam.
Poszukuje pracy jako asystent projektanta w biurze urbanistycznym lub architektonicznym. Jestem absolwentem Gospodarki Przestrzennej Collegium Polonicum w Słubicach ze specjalizacja w zakresie rewitalizacji. Niestety nie posiadam doswiadczenia zawodowego, które bardzo chetnie bym zdobyl. Obecnie jestem stazysta w Starostwie Powiatowym w wydziale Gospodarki Przestrzennej, dzial budownictwa. Posiadam certyfikaty potwierdzajace znajomosc programu AutoCad (certyfikat Europejskiego Instytutu Edukacji Informatycznej, poziom B), a takze zaczynam pracowac z ArchiCadem. Od roku akademickiego 2010/2011 mam zamiar rozpoczac studia zaoczne na kierunku Budownictwo.

Chetnie podejme prace w biurze, w ktorym zdobyta wiedze teoretyczna bede mogl powiazac z praktyczna nauka zawodu i zdobywaniem doswiadczenia.

Dane kontaktowe:
krystian.ludwiczak@interia.pl
0 667 103 705

Obrazek użytkownika LOL

Nieaktualne!

Wolę bałaganiarską witalność od oczywistej spójności.
Włączam non seguitur i ogłaszam dwoistość.
Jestem za bogactwem znaczenia, a nie za jego oczywistością; za ukrytą jak i wyraźną funkcją.
Wolę "zarówno-i" niż "to-lub-to", czarne, białe i czasami sz

Obrazek użytkownika badziej

Jestem studentem prawa i właśnie kończę pisanie pracy magisterskiej o planowaniu przestrzennym (zasady techniki prawodawczej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego) odbyłem praktyki w urzędzie wojewódzkim i urzędzie miejskim w Warszawie. Mam ogromne doświadczenie (jak na studenta) w wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy (przez 2 lata prowadziłem działalność gospodarczą) i dość duże teoretyczne w planach i studiach (praktyki). Posiadam własny samochód i świetną orientację w terenie. Chętnie nawiążę współpracę z biurem projektowym lub pojedynczymi osobami, którym pomocnik taki jak ja się przyda.

Błażej Korczak
blazej.korczak@wp.pl
507922539

Obrazek użytkownika aneczkan11

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii specjalność Geoinformatyka.Poszukuję pracy w związku z ukończeniem studiów, dzięki której będę mogła rozwijać i pogłębiać wiedzę oraz zdobyć dodatkowe doświadczenie związane ze środowiskiem GIS.

Bardzo dobra znajomość produktów ESRI, MapInfo, GEOXA MapServer i HTML ImageMapper oraz zainteresowanie poznaniem nowych programów.

Podstawy: CorelDRAW, Adobe Photoshop, Mysql, Php i AutoCAD;

Przebyty kurs: Photogrammetric and Geodetic Technologies Applied to Other
Fields of Research [2008].

Pozdrawiam,
Anna

e-mail: aneczkan11@wp.pl
tel. 502 492 309

Obrazek użytkownika m_marcin1

Witam! Jestem absolwentem gospodarki przestrzennej na UŁ oraz studiów podyplomowych "Mechanizmy Funkcjonowania Strefy Euro", ponadto kończę studia magisterskie na kierunku administracja UŁ, posiadam doświadczenie na rynku pracy, znajomość obsługi komputera i j.obcych. Moje zainteresowania są bardzo szerokie. Proszę o kontakt a chętnie spotkam się z Państwem na rozmowie kwalifikacyjnej. m_marcin1@tlen.pl

Obrazek użytkownika Paulina Krzeszowska

Witam, jestem absolwentką geografii, specjalność gospodarka przestrzenna i rozwój regionalny na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mam za sobą 3-miesięczne praktyki w Instytucie Rozwoju Miast w Krakowie, gdzie aktywnie uczestniczyłam w pracy nad SUiZP Niepołomic. Od października 2010 podejmuję roczne podyplomowe studia w zakresie GIS na AGH w Krakowie. Szukam stażu/pracy w biurze projektowym w Krakowie, zajmującym się zagadnieniami planowania przestrzennego, architektury krajobrazu. Liczę na pracę, która pozwoli mi pogłębić wiedzę z zakresu gospodarki i planowania przestrzennego, a także nabyć nowych umiejętności.

Proszę o kontakt krzeszowska.paulina@gmail.com

Obrazek użytkownika anna_pap

Witam,
Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego - Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych - zarówno studiów licencjackich jak i magisterskich. Obecnie kończę 2 rok studiów inżynierskich na Politechnice Warszawskiej. Szukam pracy związanej z moim wykształceniem - najchętniej w biurze planistycznym, ale jestem otwarta na propozycję - interesuje mnie wiele innych aspektów gospodarki przestrzennej.
Będę wdzięczna za informację,
kontakt: anna_papiernik@wp.pl

Obrazek użytkownika Kaśka

Witam!
Ukończyłam studia na kierunku Gospodarka Przestrzenna na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Szukam pracy (ewentualnie stażu) w biurze projektowym we Wrocławiu.
Znam aktualne zagadnienia dotyczące GP. Odbyłam miesięczną praktykę w Urzędzie Gminy Kleszczów w Referacie Inwestycji i Zamówień Publicznych. Brałam udział w badaniach terenowych związanych z przygotowaniem materiałów do zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Krakowa.
Znajomość programów: MS Office, AutoCad, ArcView, Corel (podstawy), MicroStation - w trakcie nauki:)
Języki: angielski - komunikatywny (Business English),
niemiecki - podstawy.

Proszę o kontakt: wysocka.ka@gmail.com
tel. 723860830

Obrazek użytkownika kruszon

......

Obrazek użytkownika moniq

Witam!
jestem absolwentką geografii, specjalność turystyka na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Gospodarki Przestrzennej, specjalność Strategie Rozwoju Regionalnego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Odbyłam praktykę w Instytucie Rozwoju Miast w Krakowie w Zakładzie Metodyki Planowania Urbanistycznego, gdzie aktywnie współpracowałam przy tworzeniu części tekstowej SUiKZP gminy Zakliczyn.
Mam również doświadczenie w jednostkach zajmujących się turystyką.
Poszukuję pracy lub stażu w biurach projektowym, zajmującym się planowaniem przestrzennym, a także jednostkach zajmujących się rozwojem regionalnym.

bardzo proszę o kontakt:

mondol@wp.pl

Obrazek użytkownika jjolzka86

Jestem absolwentką Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM Poznań. Studiowałam zaocznie gospodarkę przestrzenną. W trakcie studiów odbywałam staże w Urzędzie Miasta i Gminy Szamotuły w Wydziale Urbanistyki i Architektury oraz staż absolwencki w Urzędzie Miasta Poznania w Wydziale Architektury i Urbanistyki. Interseowałaby mnie praca w urzędzie oraz w biurze planowania przestrzennego.

dane kontaktowe:
Jolanta Rebelka
mail: jolanta_rebelka@interia.eu

Obrazek użytkownika mstrejczyk

Jestem absolwentem gospodarki przestrzennej na WNGiG UAM w Poznaniu. W trakcie studiów odbyłem wolontariat a także praktyki studenckie w Urzędzie Miasta i Gminy Murowana Goślina. Szczególnie pasjonuje mnie tematyka rewitalizacji obszarów miejskich, a także inne praktyczne aspekty gospodarki przestrzennej. We wrześniu mam zaplanowaną obronę pracy magisterskiej pt. "Rewitalizacja przestrzeni publicznych w Murowanej Goślinie".
Biegła znajomość SketchUp + Vray (zainteresowanym mogę zaprezentować swoje dotychczasowe prace); dobra znajomość oprogramowania: ArcGIS, CorelDRAW, Adobe Photoshop. Obecnie uczę się pracy z Autodesk 3ds Max oraz Autodesk ImageModeler. Posiadam także podstawowe umiejętności z zakresu html + css. Szybko się uczę i jestem chętny rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zależności od potrzeb. Posiadam prawo jazdy kat. B.
Jestem zainteresowany podjęciem pracy w biurze projektowym w Poznaniu lub okolicznych gminach. Oczekuję wszelkich propozycji na adres: mistr@o2.pl lub pod numerem telefonu 667823846.
Miłosz Strejczyk

Obrazek użytkownika oluś

Witam serdecznie,
Interesuje mnie współpraca z pracownią urbanistyczną lub stała praca.
Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe w zakresie planowania przestrzennego i urbanistyki obejmuje ponad 2,5 roku pracy w biurze urbanistycznym na stanowisku asystenta projektanta. Współpracowałam przy opracowaniu projektów mpzp, studiów uikzp, analiz urbanistycznych i decyzji o warunkach zabudowy. Samodzielnie opracowuję prognozy oddziaływania na środowisko oraz prognozy skutków finansowych.

Ukończyłam studia geograficzne na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją: zagospodarowanie środowiska i samorząd terytorialny, aktualnie jestem w trakcie realizacji studiów podyplomowych z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego na Politechnice Wrocławskiej.

Aktulnie mieszkam w Łodzi, ale gotowa jestem na zmianę miejsca zamieszkania lub dojazdy do pracy. Preferowane: województwo łódzkie, Warszawa i okolice, Wrocław, Kraków, Poznań.

Chętnie udzielę bliższych informacji na temat mojego doświadczenia, umiejętności, zainteresowań i oczekiwań od życia.
kontakt: kraszewska.aleksandra@gmail.com

Obrazek użytkownika Monika Krzyżanowska

Witam, jestem tegoroczną absolwentką studiów licencjackich na UAM w Poznaniu na kierunku gospodarka przestrzenna i obecnie poszukuję pracy, która pozwoli mi rozwijać się w tym zawodzie. Dotychczas odbyłam jedynie praktyki w Urzędzie Miasta we Wronkach w referacie techniczno - inwestycyjnym, gdzie asystowałam przy wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy. Do moich umiejętności zaliczam obsługę programów AutoCAD oraz ArcGIS, rysunek techniczny.
Będę zobowiązana za wszelkie propozycje pracy bądź praktyk w biurze planistycznym, instytucjach zajmujących się gospodarką gruntową lub w Urzędzie Miasta w Poznaniu i okolicach. Chętnie prześlę swoje CV osobom zainteresowanym i umówię się na rozmowę.

Z pozdrowieniami
Monika Krzyżanowska

mail: monika.krzyzanowska@gmail.com
tel.: 607-397-634

Obrazek użytkownika karolina_1983

Witam! Ukończyłam architekturę krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym oraz urbanistykę i planowanie na Politechnice Wrocławskiej (podyplomowe). Doświadczenie zawodowe - 2.5 roku jako asystent architekta oraz prowadzę własną działalność w zakresie architektury krajobrazu i dekoracji wnętrz. Jestem zainteresowana pracą w branży urbanistycznej.
Proszę o kontakt chętnie prześlę cv oraz portfolio:
karolina.sobota@gmail.com
889 044 070

Obrazek użytkownika jarciu1410

Witam serdecznie
Poszukuję pracy stałej w Warszawie w firmie zajmującej się planowaniem przestrzennym. Aktualnie współpracuję z firmami architektoniczno-urbanistycznymi w Olsztynie. Jednak swe plany chcę wiązać z Warszawa.
Ukończyłem studia wyższe na UWM w Olsztynie na kierunku ochrona środowiska (mgr inż.) Odbyłem staż w firmie architektoniczno- urbanistycznej w Olsztynie (udział przy sporządzaniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego; wykonywałem decyzje o warunkach zabudowy, inwentaryzacje przyrodnicze z gospodarką drzewostanem). Aktualnie moja współpraca z firmami opiera się na udziale przy w/w opracowaniach. Ponadto wykonuję opracowania środowiskowe na potrzeby miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego i nie tylko, tj. opracowania ekofizjograficzne, prognozy oddziaływania na środowisko, inwentaryzacje przyrodnicze, karty informacyjne przedsięwzięcia, pisma do RDOŚ itp.
Pracuję na programach: AutoCad, CorelDraw, Photoshop; w niedalekiej przyszłości chciałbym się nauczyć ArcGis.

Chciałbym podkreślić, iż bardzo szybko uczę się obsługi programów, posiadam wiedzę dot. projektowania stron www, podstawy html.
Z niecierpliwością czekam na wszelkie propozycje.

Kontakt do mnie:
jaroslawmogielnicki@wp.pl
514 331 937
pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika wyczajka

Witam, jestem tegoroczną absolwentką SGGW w Warszawie, ukończyłam studia magisterskie na kierunku gospodarka przestrzenna. Posiadam 2-letnie doświadczenie w planowaniu przestrzennym. Do zakresu moich obowązków należy:
- udział w sporządzaniu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego,
- udział w sporządzaniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego,
- sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania przestrzennego,
- opracowanie prognoz skutków finansowych uchwalenia mpzp,
- przygotowywanie wniosków o zgodę na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych i leśnych na cele nierolnicze i nieleśne.
Biegle znam AutoCada, pracuję również w programach ArcGIS, SketchUp, CorelDraw.
Interesuje mnie także problematyka szacowania nieruchomości - w tym roku rozpoczynam studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości.
W razie zainteresowania moją kandydaturą proszę o kontakt na mail: agzajac@o2.pl

Obrazek użytkownika kamila1986

Witam!
Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie ukończyłam zarówno studia zawodowo-inżynierskie jak i magisterskie na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej, na Kieruneku Gospodarka Przestrzenna, a na studiach magisterskich dodatkowo specjalność Gospodarowanie Przestrzenią i Nieruchomościami. Szukam pracy w Koszalinie bądź ewentualnie w Trójmieście, Elblągu lub Malborku. Interesuje mnie także praca na umowę o dzieło. Szukam pracy najlepiej przy opracowaniach wykorzystujących program ArcGis lub AutoCad, jednak znam także inne programy. Interesuje mnie także szeroko rozumiana problematyka gospodarki nieruchomościami w szczególności wycena nieruchomości. W tym roku zaczynam praktyki na rzeczoznawcę majątkowego. Chętnie prześle swoje CV z większą ilością informacji na temat moich umiejętności i doświadczenia. Proszę o kontakt poprzez e-mail k.juchniewicz@wp.pl

Obrazek użytkownika bozena

Jestem absolwentką gospodarki przestrzennej- dyplom inżyniera, w tym roku bronię dyplomu magistra na kierunku ekonomia i rozpoczynam jednocześnie studia podyplomowe w SGH z tematyfi opłacalności projektów inwestycyjnych. Kolejnym moim celem są studia podyplomowe na PW z wyceny nieruchomosci oraz chciałabym poszerzyć wiedzy w zakresie analiz projektów "ze strony banku". Pracuję ponad 2 lata w firmie deweloperskiej z dziale finansowania projektów. Moim celem jest praca z zakresu analizy projektów inwestycyjnych (z punktu widzenia dewelopera lub banku) również z połaczeniem z wycena.
Kontakt do mnie: bozena.kowalska@gmail.com

Obrazek użytkownika Tomasz_T

Dzień dobry. Jestem absolwentem gospodarki przestrzennej -inżynier oraz Inżynierii Środowiska - magister inżynier na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
Doświadczenie zawodowe- 3 miesiące stażu jako referent w Wydziale Architektury i Budownictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia. Podczas stażu uczestniczyłem w zadaniach związanych z analizą formalną i merytoryczną wniosków o wydanie decyzji pozwoleń na budowę.
Znajomość takich programów jak:AutoCad, Google Sketchup, pakiet Microsoft Office.
Szybko się uczę i jestem chętny rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zależności od potrzeb.
Interesuję mnie praca w biurze planistycznym.

Dane kontaktowe
tomasz.tlaga@gmail.com
609280305

Obrazek użytkownika pio.mic

-

Obrazek użytkownika delco84

I'm a Msc Architectural and Construction Engineering student from Pisa, Italy.
I'd really like to work in some Urban Design or Planning studios to improve my knowledge of this subject which i love and studied in my actual degree courses.
I'm searching just for a training period in some studios. I know AutoCAD ArchiCAD SketchUp and Cinema 4D computer software very well. I know a bit of Photoshop and Rhinoceros. I can speak english quite well and I'm totally open to work in groups and to improve a lot from other professional figures. I'm ready for every kind of training jobs, also for some far from my specialization.
I can work in foreign countries.

Obrazek użytkownika annanna

Witam

Jestem absolwentką Urbanistyki i Planowania Przestrzennego na Politechnice Wrocławskiej oraz Geografii Regionalnej i Turystyki na Uniwersytecie Wrocławskim.

Mam ponad trzyletnie doświadczenie jako asystentka głównego projektanta w prywatnym biurze planowania przestrzennego.

Do moich obowiązków zawodowych należało:

Sporządzanie projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów decyzji o warunkach zabudowy, w tym: analiza wniosków, inwentaryzacja urbanistyczna, analiza ewentualnych uwag i wniosków i zastrzeżeń stron postępowania, redagowanie treści projektów decyzji wraz z załącznikami, opracowanie końcowego projektu decyzji po wpłynięciu wymaganych uzgodnień, w przypadku odwołania od decyzji – sporządzanie projektu pisma do organu drugiej instancji.

Współpraca przy sporządzaniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, w tym: analiza wniosków, inwentaryzacja urbanistyczna, redagowanie treści projektów uchwał, kreślenie w programie typu CAD 2D, w tym: AutoCad, ZWCAD.

Sporządzanie prognoz oddziaływania na środowisko.

Współpraca przy sporządzaniu opracowań ekofizjograficznych.

Sporządzanie ofert przetargowych.

Kontakty z władzami gmin i inwestorami.

Więcej o mnie na:
http://www.goldenline.pl/anna-grochowska7

Obrazek użytkownika rafa

Witam!
Szukam pracy lub parktyki gdzie będę miał kontakt z danymi przestrzennymi. Jestem absolwentem GIS na AGH. Osobiste predyspozycje: bardzo dobra percepcja przestrzeni, zarządzanie i manipulacja danymi przestrzennymi.
Obsługa: ArcView-dobry, Microstation, Geomedia, autocadMap-podstawy
SQL serwer, Sql query-podstawy
Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania i oferuje pełne zaangażowanie.

Pozdrawiam
Rafał raf2050@gmail.com

Obrazek użytkownika mamba99

Jestem studentem Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Rozpoczynam aktualnie IV, ostatni rok nauki i w związku z tym szukam pracy, która pozwoliłaby mi postawić pierwszy znaczący krok w karierze.
Jedynym moim doświadczeniem są praktyki odbyte w Urzędzie Miejskim.

Ukończyłem kurs języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, czego potwierdzeniem jest otrzymany certyfikat TOEIC

Posiadam umiejętności z zakresu obsługi programów graficznych takich jak
Microstation oraz AutoCad, przy czym docelowo pracuję w domowym zaciszu w Microstation.

Cechuje się łagodnym usposobieniem, kulturą osobistą, kreatywnością, komunikatywnością oraz zdolnością szybkiej nauki.

Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz.

Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 603 - 471 - 574,
lub adresem poczty elektronicznej: mamba99@wp.pl

Obrazek użytkownika cahir

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa
i Geologii uzyskałem tytuł magistra Geoinformatyki. Chciałbym w dalszym ciągu poszerzać i rozwijać swoje umiejętności w obszarze GIS. Poszukuję w związku z tym pracy związanej z systemami informacji przestrzennej.
Bardzo dobra znajomość środowiska ArcGIS, Datamine.
Podstawowa znajomość Microstation, MySQL, Access, języka SQL.
W trakcie nauki QGIS.
Chętnie poznam nowe programy. Bardzo szybko się uczę.

Marcin
geoinformatyk@gmail.com
515 659 309

Obrazek użytkownika aleksandra.lesniak

Witam,

Jestem studentką V roku Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej (studia inżynierskie Uniwersytet Przyrodniczym, kierunek Gospodarka Przestrzenna). Jestem również absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, Kierunek Geografia Społeczno-Ekonomiczna.

Poszukuję pracy w związku z kończeniem studiów, dzięki której będę mogła rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz zdobyć dodatkowe doświadczenie związane z planowaniem przestrzennym oraz urbanistyką Posiadam umiejętności z zakresu obsługi programów:: Autocad, CorelDRAW, ArcView, Sketchup, Microstation.
Posiadam prawo jazdy kat. B.

Jestem zainteresowana podjęciem pracy w biurze projektowym we Wrocławiu, w Opolu lub okolicznych gminach. Osobom zainteresowanym prześle CV i umówię się na rozmowę kwalifikacyjną

Dane kontaktowe:
E-mail: aleksandra.lesniak@o2.pl
tel. 794 251 715

Obrazek użytkownika kamila1986

:)

Obrazek użytkownika funia6

Szukam pracy w n/w kierunkach:

- gospodarce przestrzennej

Jestem Studentka III roku gospodarki przestrzennej szuka pracy w przyszłym swoim zawodzie.
Doświadczenie: dwutygodniowa praktyka specjalnościowa (planistyczna),nauka podstaw AutoCad LT 2006,zapoznanie się z opracowaniami planistycznymi: studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego i miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, opracowanie w AutoCadzie koncepcji zagospodarowania przestrzennego określonego terenu, znajomość programu SketchUp.

- kontroli jakości

Pracowałam jako Pełnomocnik ds. Jakości, Pełnomocnik ds. SZJiŚ, Specjalista ds. Jakości, Laborant. Mam certyfikaty i uprawnienia audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskowego.

- ochronie środowiska

Tematyka ochrony środowiska również nie jest mi obca (wypełnianie pełnej dokumentacji odnośnie wytwarzania i zbierania odpadów, naliczanie opłat ).

Chcę rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia szkoląc się w dziedzinach systemu zarządzania jakością i środowiskowego i nie tylko.

Czekam na ciekawą ofertę pracy, rozwijającą moje możliwości .

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

KONTAKT: 0607-139-780 lub izac@autograf.pl

Obrazek użytkownika fabianka

Witam,
jestem studentką 3 roku Gospodarki Przestrzennej na Politechnice Warszawskiej. Szukam praktyki(niekoniecznie za wynagrodzenie) w biurach zajmujących się sporządzaniem planów miejscowych i studiów. Interesuję się urbanistyką i planowaniem przestrzeni publicznych i chciałabym uzyskać uprawnienia urbanistyczne. Programy jakimi się posługuję między innymi to: AutoCAD, Photoshop, Mapinfo. Język angielski zaawansowany, hiszpański podstawy. Praktyki w Mazowieckim Biurze Planowania Regionalnego w Warszawie. Proszę o kontakt marta_fabijanska@interia.pl.

Obrazek użytkownika iwona.bralczyk

Witam! Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego na kierunku Gospodarka Przestrzenna (specjalność- gospodarowanie przestrzenią i nieruchomościami). Jestem zainteresowana pracą lub praktyką w dziedzinie planowania i urbanistyki w Trójmieście. W mojej pracy magisterskiej opisywałam metodykę oceny ładu przestrzennego w osiedlu mieszkaniowym, w związku z czym chciałabym dalej poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie. Chętnie zdobyłabym doświadczenie w zakresie opracowywania MPZP, studium, przy projektowaniu przestrzeni publicznych. Znam podstawy AutoCAD'a, Mapinfo, umiem posługiwać się pakietem MS Office, znam dobrze angielski. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Dodam, że szybko się uczę:) Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-mail: iwona.bralczyk@gmail.com, bądź tel. 500 259 334.
Pozdrawiam
Iwona BralczykNawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 2 gości.