Jesteś tutajForums / Szukam pracy / Szukam pracy - staż/etat - asystent urbanisty, planowanie przestrzenne

Szukam pracy - staż/etat - asystent urbanisty, planowanie przestrzenne


Obrazek użytkownika AdrianP93

By AdrianP93 - Posted on 31 Lipiec 2017

Szukam pracy jako asystent urbanisty, planowania przestrzennego na terenie Wrocławia bądź Warszawy.

Chętnie podejmę pracę w pracowni/biurze projektowym planowania przestrzennego/urbanistyki/rozwoju miasta w celu zdobycia doświadczenia zawodowego i podniesienia swoich kwalifikacji.

Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej na kierunku Gospodarka Przestrzenna. W tym roku uzyskałem tytuł: magister inżynier, kończąc studia w języku angielskim na specjalności: spatial planning. Część studiów magisterskich odbyłem w ramach wymiany międzynarodowej na Uniwersytecie Technicznym w Dortmundzie na kierunku: Stadt und Raumplannung. Podczas studiów zdobyłem wiedzę z zakresu planowania przestrzennego w skali zarówno lokalnej, jak i regionalnej, projektowania urbanistycznego, detalicznego projektowania urbanistyczno-architektonicznego oraz modelowania decyzyjnego wspomaganego komputerowo. Podczas studiów aktywnie realizowałem kilka pozastudialnych projektów w tym w ramach partycypacji społecznej oraz projektach konkursowych, związanych z projektowaniem urbanistycznym i architektonicznym.

Znam podstawowe oprogramowania projektowe typu CAD oraz narzędzia GIS, takie jak AutCad, ArcGis, QGis, itp. które mogą przydać mi się w wykonywanej pracy. Dodatkowo interesuję się projektowaniem 3D, dzięki czemu zdobyłem umiejętność obsługi narzędzi projektowych typu Lumion oraz SketchUp.

Bardzo chętnie umówię się na rozmowę kwalifikacyjną oraz prześlę niezbędne dokumenty.
Moje dane osobowe do kontaktu: Adrian Porada - adrian.porada93@gmail.com

Z uszanowaniem,
Adrian PoradaNawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 1 gość.