Jesteś tutajForums / Urbanistyka w praktyce / Orientacyjne ceny za SUiKZP

Orientacyjne ceny za SUiKZP


Obrazek użytkownika Urban_explorer

By Urban_explorer - Posted on 19 Październik 2015

Witam wszystkich,
Zakładam temat gdyż może się on przydać dla potomnych. Po za tym sam zostałem postawiony w trudnej sytuacji.
Mam propozycję przygotowania części tekstowej SUiKZP. Miasto pomiędzy 50 a 100 tys ludności, ok. 40km2. Jaka cena jest odpowiednia? W zawodzie pracuję od roku, inżynier GP, w trakcie studiów II stopnia. Takie opracowania robiłem w ramach pracy w biurze. To jest pierwsze samodzielne zlecenie.
Będę wdzięczny za podpowiedzi,
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Maja Perskiewicz

Super sobie temat wybierasz jak na start. Z całym szacunkiem, ale Twój zleceniodawca chyba nie wie co robi. Plus taki - przekonasz się, dlaczego jesteś ofiarą deregulacji - powodzenia!

Obrazek użytkownika ddd

Szczerze zastanów się raz jeszcze co robisz, żebyś sobie krzywdy nie zrobił. O zleceniodawcy też to wiele świadczy. Zresztą rób co chcesz, a efekt deregulacji przećwiczysz sam na sobie.

Obrazek użytkownika Urban_explorer

Może nie dość jasno się wyraziłem, a za lincz i ocenę z góry serdecznie dziękuję. Oddzielne pisanie SUiKZP nie mając pojęcia o zamierzeniach projektowych jest bzdurą i oczywiście to miejsca mieć nie będzie. Napisze prościej - zostałem poproszony o pomoc w napisaniu tekstu SUiKZP, głównie części uwarunkowań, oraz napisanie prognozy środowiskowej. Zapytano mnie o cenę i tyle w temacie.

Z drugiej strony od czegoś trzeba zacząć, a to chyba dobre miejsce na rozwiązywanie wątpliwości i "kierowanie" na odpowiednią ścieżkę przez Starszych Kolegów po fachu.
Pozdrawiam.

U.

Obrazek użytkownika Maja Perskiewicz

Chciałeś podpowiedzi to ją dostałeś:)Może nie do końca taką jak się spodziewałeś, ale zawsze to podpowiedź;)

Obrazek użytkownika p.m.

Dajże Pan spokój, nie przejmuj się tymi wpisami. Zniszczyli rynek wciskając w przetargach dumpingowe ceny i teraz mają czelność zwracać Ci uwagę. Wyceń to tak, aby nie być stratnym i już - żeby stawka godzinowa była przyzwoita. Wiele wysiłku nie wkładaj - byleby tylko przeszło przez wojewodę. Tak jak to robią 'Starsi Koledzy'...Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 1 gość.