Jesteś tutajNarzędzie internetowe w konsultacjach społecznych - warsztaty

Narzędzie internetowe w konsultacjach społecznych - warsztaty


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
Edyta Bąkowska, Centrum Badań Metropolitalnych
Centrum Badań Metropolitalnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje w dniach 11, 12, 13 i 14 września 2017 r. bezpłatne, jednodniowe warsztaty dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego poświęcone wykorzystaniu internetowych narzędzi geoinformacyjnych - Geoankiety i Geodyskusji - w procesach konsultacji społecznych w planowaniu przestrzennym i innych procesach o charakterze przestrzennym.
 
Warsztaty prowadzone będą przez ekspertów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dziedziny planowania przestrzennego, geoinformacji i partycypacji społecznej i będą miały na celu przygotowanie uczestników do stosowania narzędzi geoinformacyjnych w konsultacjach społecznych, przybliżając jednocześnie uwarunkowania prawne i organizacyjne ich wdrażania.
 
W programie przewidziana jest część seminaryjna dotycząca stosowania narzędzi w praktyce wraz z prezentacją przykładów dotychczasowych zastosowań realizowanych m.in. na terenie aglomeracji poznańskiej. W drugiej części w trakcie pracy w salach komputerowych uczestnicy nauczą się jak przygotowywać i prowadzić Goankietę i Geodyskusję oraz generować i analizować zebrane w trakcie konsultacji społecznych wyniki.
 
Udział w warsztatach jest bezpłatny (uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu).
 
Warsztaty odbędą się na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (ul. Krygowskiego 10, Poznań).
 
W celu udziału w warsztatach prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie www.geoplan.amu.edu.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 sierpnia b.r. bądź do zapełniania listy uczestników.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.geoplan.amu.edu.pl.
 
Kontakt: cbm@amu.edu.pl, tel. +48 61 829 6336 


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 0 gości.